praca, oferty pracy
Klient portalu i-praca.pl

Data publikacji 18-05-2015 r.
Data ważności 15-06-2015 r.
Numer ogłoszenia WO/SO/05/15/6734

Kancelaria Prawna zajmująca się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych

poszukuje pracownika na stanowisko

Pracownik biurowy w Kancelarii Prawnej

Opis firmy
Kancelaria zajmuje się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych, zarówno osób fizycznych i prawnych, jak i jednostek organizacyjnych nie posiadających osobowości prawnej. Kancelaria zajmuje się głównie Ubezpieczeniami oraz jest pełnomocnikiem jednego z największych ubezpieczycieli w Polsce. Zajmujemy się również egzekucjami komorniczymi.
Opis stanowiska wraz z zakresem obowiązków
• obieg korespondencji przychodzącej / wychodzącej
• obsługa urządzeń biurowych
• tworzenie projektów pism procesowych
• kontakt z Instytucjami, Sądami, Klientami
• prowadzenie kalendarza rozpraw i terminów sądowych
Wymagania stawiane kandydatom
• dokładności
• punktualności
• umiejętności pracy pod presją czasu
• elastyczności
• doświadczenie pracy biurowej / sekretarskiej (mile widziane doświadczenie w kancelarii prawnej, bądź dziale prawnym spółki)
• mile widziane osoby, które ukończyły studia prawnicze, bądź administracyjne • lecz mogą też być studenci zaoczni
Oferujemy
Forma kontaktu
Wyślij aplikację składającą się z CV i Listu Motywacyjnego klikając w przycisk: Odpowiedz na ofertę
Informacje dodatkowe
Minimalne wykształcenie:
Branża: Prawo
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Wymiar pracy:
Wynagrodzenie (netto): nie podano

Lokalizacja: Polska
Województwo: mazowieckie,

Miejsce pracy miasto(a) lub kraj(e): Warszawa
Prawo jazdy: -
Znajomość języka obcego: -

drukuj drukuj ofertę pracy wyślij na adres e-mail wyślij na adres e-mail pdf
Ogłoszenie pochodzi z portalu www.ipraca.pl - Internetowy Portal Pracy     ilość wyświetleń: 2988