DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY

Krakowska firma produkcyjno - usługowa z branży ślusarskiej poszukuje osoby na stanowisko
Dyrektora Zarządzającego.

Wymagania :
-preferowane studia inżynierskie lecz nie jest to konieczne
-umiejętności i doświadczenie w ślusarce budowlanej
-doświadczenie w zarządzaniu produkcją i personelem produkcyjnym
-umiejętność organizowania pracy dla poszczególnych stanowisk
-komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
-umiejętność wykonywania rysunków warsztatowych
-samodzielność i odpowiedzialność
-uczciwość i konsekwencja w realizacji celów
Oferujemy:
-stabilną pracę na pełen etat na umowę o pracę
-stanowisko w renomowanej firmie z 27-letnią historią
-konkurencyjne warunki zatrudnienia i niezbędne narzędzia pracy
-rozwój zawodowy i perspektywę wieloletniej współpracy
Opis stanowiska:
-zarządzanie firmą przy współpracy z właścicielem
-zarządzanie zespołem pracowników
-terminowa i jakościowa realizacja produkcji
-kierowanie oraz nadzór nad optymalizacją i usprawnieniem procesów produkcyjnych
-planowanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań
-zarządzanie dokumentacją
-kierowanie, motywacja i ocena pracy podległych pracowników firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: igor.ciesla@metal-styl.com.pl
drukuj drukuj ofertę pracy wyślij na adres e-mail wyślij na adres e-mail
Ogłoszenie pochodzi z portalu www.ipraca.pl - Internetowy Portal Pracy     ilość wyświetleń: 3032